Прийом
замовлень 24/7
Обробка
замовлень
з 9:00 до 19:00
Замовити зворотній дзвінок
Shop d2b2831d 1eae 4cf7 b3e9 6a4a9f9ea504 original

На сайті нашої компанії можна замовити та придбати за доступною ціною ефективні дженеріки для підвищення потеції, які виготовляються индійською фармакологічною компанією. Ми пропонуємо купити у нас якісні товари з можливістю іх доставки у будь-який куточок України. Замовити доставку наші клиєнти можуть зручним для себе способом — через Нову пошту або Укрпошту. Якщо ви вирішили скористатися послугами Укрпошти і товар відправляється по Одеському регіону, то отримати замовлення можна буде на протязі 3 або 4 днів. В разі, коли товар відправляється в інші регіони країни, він надійде до замовника опісля 7—10 днів.

Нова пошта, яка являється приватною компанією перевізником, надає швидкі послуги і доставляє замовлення протягом 1—3 днів. Якщо клієнт проживає безпосередньо в Одесі, то має можливість самостійно звернутися до нашого відділення та власноруч придбати препарати дженеріки. Доставка замовлення по місту може здійснюватися курьером на відділення Нової пошти або за адресою проживання клієнта.

В разі замовлення доставки товару Новою поштою, клиєнт може обрати зручний для себе спосіб оплати — попередьо на банківську карту нашої компанії або при отриманні товару на відділенні Нової пошти. Передоплата передбачує внесення коштів після оформлення замовлення на нашому сайті. Сплачувати потрібно вартість обраного товару та комісію банку. Виконати таку операцію можна через сервіс Приват24, термінал або касу банківської установи.

При умові передоплати доставка здійснюється безкоштовно, так як послуги сплачуємо ми. Якщо клиєнт замовляє варіант накладеного платежу, то він сплачує компанії-перевізнику тільки вартість послуги зворотньої доставки коштів.

Доставка замовлених препаратів по Україні компаніями-перевізниками Укрпошта та Нова пошта — безкоштовна від 500 грн!