Прийом
замовлень 24/7
Обробка
замовлень
з 9:00 до 19:00
Замовити зворотній дзвінок
Shop d2b2831d 1eae 4cf7 b3e9 6a4a9f9ea504 original

Препарат Віагра та всі відомості про нього

Що являють собою таблетки під назвою Віагра і чому вони такі відомі в усьому світі? Цей лікарський засіб вважається одним з найбільш ефективних, коли йде мова про усунення розладів еректильної дисфункції. Віагра відноситься до перших винайденних ліків, здатних повертати чоловічу статеву силу та відновлювати ерекцію. Високий результат від дії таблеток підтверджують більшість серед опитаних представників сильної статі, які їх використовували.

Від початку цей засіб був створений для лікування хвороб серця, але під час проведення досліджень вченими були виявлені його особливі властивості, а саме позитивний вплив на потенцію чоловіків. Винайдення цього препарату стало справжнім відкриттям, так як до цього не існувало ефективних способів боротьби зі статевим безсиллям. Ліки швидко набули популярності і користуются великим попитом до сьогодні. Після появи в світі таблеток Віагра фармакологічні компанії почали працювати над створенням подібних аналогів і згодом в аптеках з'явилися не менш дієві Сіаліс, Левітра та інші замінники.

Фармакологічні властивості

Препарат Віагра містить у собі діючу речовину сілденафіл, яка являється селективним інгібітором ферменту фосфодіестерази. За рахунок вираженої дії цього елементу відбувається посилення кровотоку в статевих органах, зокрема в судинах пенісу. Внаслідок цього у чоловіків з'являється природна тривала ерекція, яка дозволяє здійснювати повноцінний статевий акт. Варто зазначити, що Віагра — це не штучний стимулятор і позитивний результат після її застосування можна спосотерігати тільки при наявності статевого потягу — сексуального збудження.

Таблетки допомагають позбавитися від розладів ерекції, викликаних негативним впливом різноманітних факторів.

Відомі аналоги

На сьогоднішній день існує багато засобів, які використовуються для боротьби с проявами імпотенції. Найбільш ефективними серед них вважаются Віагра, Левітра і Сіаліс. Якому з цих препаратів віддати перевагу, кожен чоловік повинен вирішувати самостійно. Також важливо проконсультуватися з кваліфікованим лікарем, який допоможе визначитися з вибором ліків від статевого безсилля.

Згідно з дослідженнями, відомі сині таблетки викликають у користувачів деякі побічні явища, що вважається іх суттевим недоліком. Так, у 50% чоловіків після прийому Віагри спостерігаються головні болі, нудота, запаморочення, розлади з боку системи травлення, почервоніння обличчя та інші ефекти.

Сіаліс та Левітра на відміну від Віагри переносяться краще та дають більш потужний результат, а саме — підтримують ерекцію в 3—4 рази довше, ніж популярні сині таблетки. Враховуючи це, Левітра та Сіаліс визнані повноцінними покращеними аналогами Віагри і тому активно застосувуються в лікуванні еректильної дисфункції у чоловіків різного віку.

Сіаліс, розроблений на основі активної речовини тадалафіл, сприяє відновленню статевої сили на тривалий період — від 30 до 36 годин. Крім того, такі таблетки м'яко діють на організм і добре переносяться. Левітра (на основі варденафілу) також відрізняється від Віагри більш тривалим ефектом і допомагає підтримувати ерекцію на протязі 8—12 годин, в той час як дія синіх таблеток зберігається тільки 3—4 години. Левітру рекомендують для лікування статевих розладів, зумовлених розвитком цукрового діабету або оперативними втручаннями на передміхуровій залозі.

Характеристики засобів

Щоб вирішити, які таблетки приймати при проявах імпотенції, важливо попередньо ознайомитися з короткою інформацією про їх склад та дію.

  1. Віагра.
  2. Сіаліс.
  3. Левітра.

Сумісність засобів з алкоголем

Відомо, що спиртні напої дуже негативно впливають не тільки на стан здоров'я, а й на функції статевої системи зокрема. Тому лікарі не рекомендують чоловікам зловживати алкоголем, а також приймати його в великій кількості безпосередньо перед вступом в статевий акт.

Вивчаючи можливість застосування препаратів для потенції після вживання спирних напоїв, спеціалісти дійшли висновку, що Віагру категорично не слід приймати в таких випадках, так як це може спровокувати порушення в діяльності серцево-судинної системи. А от Левіту та Сіаліс можна використовувати після вживання помірної кількості алкоголю, який не вплине на ефективність засобів та не викличе виражених побічних явищ.

Показання до застосування

Віагра, Левітра та Сіаліс призначаються представникам сильної статі, які мають розлади еректильної функції різного походження та ступеню прояву.

Препарати приймають при статевому безсиллі, а також при незначних порушеннях ерекції, зумовлених неврологічними захворюваннями, цукровим діабетом, стресовими станами та діє інших чинників.

Чоловіки, які не впевнені в своїх сексуальних здібностях, також можуть застосувати таблетки для підвищення потенції. Однак, зловживати подібними засобами не слід. Не можна перевищувати вказаної добової норми та приймати ці ліки частіше, ніж 1 раз у 24 години.

Сіаліс, Левітра та Віагра, як правило, провокують деякі побічні реакції з боку систем організму. Зокрема, можуть спостерігатися такі явища, як нудота, головний біль, приплив крові до обличчя, запаморочення, диспепсія, тимчасове порушення зорової функції. Побічні реакції мають слабку вираженість і швидко зникають. В тому випадку, коли загальний стан суттєво погіршується, чоловікам варто припинити прийом ліків для посилення потенції та звернутися до спеціаліста.

Чим зумовлені розлади ерекції

Проведення досліджень показало, що у більшості представників чоловічої статі пониження потенції пов'язане з дією органічних чинників, тобто розвитком різноманітних захворювань, порушеннями в роботі організму и т. д. Тільки у 20% пацієнтів проблема викликана впливом психолочічних факторів.

Якщо імпотенція стала наслідком цукрового діабету, соматичних патологій, гормональних роздадів, серцево-судинних хвороб, то Віагра і її аналоги допоможуть повернути чоловічу силу і на деякий час нормалізувати еректильну функцію. В тих випадках, коли мають місце травми і пошкодження статевих органів, такі ліки будуть неефективні.

Якщо негаразди в ліжку виникають внаслідок невпевненності у собі, переживань, страху або підвищенної збудливості, то Віагра, Левітра і Сіаліс стануть у пригоді, дадуть можливість впоратися з хвилюванням і здійснити повноцінний статевий акт.

Для того, щоб якомога довше зберігати статеву силу, рекомендується слідкувати за своїм самопочуттям, притримуватися здорового образу життя, займатися спортом та правильно харчуватися.

Тривалість лукування Віагрою

Таблетки можна приймати при необхідності тривалий термін. Це не вплине на стан здоровья, не порушить діяльність репродуктивної та статевої систем, не викличе звикання. Головна умова — це дотримання рекомендацій лікаря щодо прийому препарату.

Спосіб застосування ліків

Інструкція до лікарського засобу містить всю інформацію стосовно того, як його приймати. Добова норма не повинна перевищувати 100 мг сілденафілу, тобто не можна використовувати більше однієї таблетки протягом 24 годин. Препарат слід ковтати та запивати достатньою кількістю рідини. Разова доза ліків може бути зменшена до 50 або 25 мг сілденафілу.

Віагру не можна одночасно застосовувати з іншими препаратами, які підвищують потенцію, а також з ліками від серцево-судинних захворювань. Перед прийомом таблеток для посилення ерекції слід проконсультуватися з лікарем і сповістити його про наявність усіх хронічних хвороб.

Здоровим чоловікам, які не мають проблем з потенцією, приймати Віагру і її аналоги немає сенсу, так як препарати не вплинуть на якість сексу і зможуть лише прискорити виникнення повторної ерекції після досягнення оргазму.

Вплив засобів для потенції на психічний стан

Спеціалісти впевнено стверджують, що препарати типу Віагра не впливають на діяльність нервової системи. Однак, якщо імпотенція зумовлена психологічними проблемами, то таблетки допоможуть позбавитися від невпевненності в собі, хвилювання і страху перед поразкою. Досить часто прийом таких засобів дає хороший результат навіть без проходження курсу психотерапії.

Застосування Віагри чоловіками похилого віку

Препарат для підвищення потенції не рекомендується використовувати пацієнтам віком старше 55 років, які попередньо не пройшли обстеження і можуть мати захворювання, при яких Віагра протипоказана.

Сучасні замінники — дженеріки

Віагра являється досить ефективним засобом, але через велику вартість не всі можуть його собі придбати. В зв'язку з цим деякі фармакологічні компанії почали випускати більш доступні та не менш дієві замінники препаратів для потенції — дженеріки. Їх виготовляють за тією ж формулою, що й оригінальні таблетки, тому всі основні властивості зберігаються. Великою перевагою дженеріків являється їх прийнятна ціна і одночасно хороша якість, завдяки чому попит на них постійно зростає.

Дженеріки, як і оригінальні засоби для усунення розладів еректильної функції, діють лише при наявності сексуальної стимуляції. Перед початком прийому слід визначити причини пониження потенції та ослаблення (відсутності) ерекції і тільки після цього починати відповідне лікування.