Прийом
замовлень 24/7
Обробка
замовлень
з 9:00 до 19:00
Замовити зворотній дзвінок
Shop d2b2831d 1eae 4cf7 b3e9 6a4a9f9ea504 original

Запитання та відповіді

Більшість сучасних ліків мають високу вартість і тому не кожен споживач може дозволити собі їх придбати. Багатьох цікавить питання, чи існують замінники дорогих препаратів і чи відрізняються вони по ефективності? Сьогодні на ринку фармакологічної продукції можна знайти повноцінні аналоги брендових лікарських засобів, які не поступаються якістю, але коштують значно дешевше. Мова йде про дженеріки. Вони виготовляються на основі тих же діючих речовин, що й оригінальні препарати, мають ідентичний склад та аналогічні фармакологічні властивості. Різниця між такими ліками полягає переважно у іх назві та зовнішньому вигляді (пігулки можуть відрізнятися по формі, кольору і таке інше). До складу дженеріків можуть входити деякі допоміжні речовини, які не впливають на лікувальні якості і додаються лише для покращення смакових та інших властивостей.

Де виробляються дженеріки

Виготовленням аналогів запатентованих ліків займається більшість фармакологічних компаній. З одного боку, поява дженеріків зовсім не вигідна корпораціям, що випускають оригінальні препарати, а з іншого — багато споживачів отримали можливість купувати доступні і водночас якісні ліки.

Спробуємо розібратися, чому на ринку з'являються повноцінні і недорогі замінники, якщо це суперечить інтересам компаній-засновників брендових препаратів?

Згідно з вимогами Всесвітньої організації охорони здоровья, будь-яка активна речовина , задіяна в виготовленні лікарських засобів, повинна бути запатентована. Після закінчення строку патентного захисту використовувати діючі роечовини можуть й інші фармакологічні компанії. Крім того, виробники оригінальних ліків мають можливість продавати право на використання активної речовини своїм конкурентам, які зможуть застосовувати її при виробництві дженеріків. Це право может також предаватися примусово.

Чим зумовлена низька вартість замінників

Доступна ціна на дженеріки викликає у деяких споживачів сумніви щодо якості таких ліків і тому не всі зважуються купувати іх. Чисельні дослідження та експерименти показали, що замінники, як і оригінальні препарати, володіють лікувальними властивостями і дають хороший ефект. Чим же зумовлена низька вартість таких засобів? Таке явище цілком пояснюване, так як при виробництві дженеріків не вимагаються великі кошти на досліди, рекламу й інші витратні заходи. Препарати створюються на основі вже вивчених речовин, які пройшли тестування і були визнані дієвими та безпечними.

При виготовленні оригінальних ліків фінансові витрати компаній у декілька раз більші. Виробникам потрібно немало часу для того, щоб провести досліди і впевнитися в тому, що винайдений лікарський засіб володіє необхідними якостями, не має суттєвого побічного впливу на організм і може використовуватися в лікуванні того чи іншого захворювання. Доволі часто нові препарати не проходять тестування через якісь свої недоліки, тому фармакологічні компанії несуть значні збитки. Щоб компенсувати втрачені кошти, вони підвищують ціни на ті ліки, які були допущені до виробництва. Саме цим пояснюється висока вартість запатентованих оригінальних препаратів.

Які лікарські засобі мають аналоги

В наш час майже кожен препарат має більш доступний замінник, який можна знайти на полицях аптек. Не існує поки що дженеріків, які б могли замінити ліки для онкохворих, а також ВІЛ-інфікованих людей.

Великим попитом на сьогодні користуються аналоги Віагри, Сіалісу, Левітри та інших дороговартісних пігулок, що застосовуються для боротьби з проявами імпотенції у чоловіків. Більшість замінників створюється в Індії та Китаї. Також виробництвом дженеріків займаються фармакологічні компанії, що випускають оригінальні засоби і бажають розширити ассортимент своїх товарів та зробити його більш доступним для споживачів з різним рівнем достатку.

Як замовити дженеріки

Наш інтернет-магазин пропонує придбати якісні замінники брендових препаратів для підвищення потенції по прийнятній ціні і з можливістю доставки по Україні. Щоб замовити дженеріки, потрібно:

  1. Зареєструватися на нашому сайті.
  2. Знайти в асортименті потрібний товар та ознайомитися з короткою інформацією про нього.
  3. Додати обраний препарат у корзину.
  4. Заповнити форму замовлення.
  5. Обрати зручний спосіб оплати.
  6. Вказати спосіб доставки товару.

Ми піклуємося про те, щоб кожен клієнт нашого інтернет-магазину мав можливість анонімно замовити необхідний препарат та швидко отримати його. Згідно з правилами, придбаний товар можна обміняти або повернути на протязі визначеного часу.

Щоб отримати відповіді на інші питання і дізнатися більш детальну інформацію про умови оплати та доставки, потрібно зв'язатися з нашими консультантами за вказаними телефонами або звернутися до менеджерів на сайті.